Najnovšie recenzie zo sekcie Veslovacie trenažéry

Overený zákazník inSPORTline.sk Overený zákazník

Pridané: 12. novembra 2022

Zakúpený v inSPORTline.sk

• Je ho možné rýchlo poskladať.
  • Dá sa sklopiť, takže nezaberie veľa miesta.
  • Dá sa na ňom cvičiť aj pri TV a nikoho tým neruším (tichý chod).
  • Myslela som, že 8 stupňov záťaže bude málo. Zdalo sa mi to málo naročné. Ale zistila som,že mne to úplne vyhovuje, dokonca som musela cca po 10 min.cvičenia znížiť zaťaž na stupeň 5.
  • Nosnosť produktu.

Overený zákazník inSPORTline.sk Janka

Pridané: 30. októbra 2022

Zakúpený v inSPORTline.sk

Dlho som uvažovala o zakúpení veslovacieho trenažéra. Lustrovala som recenzie, ktoré mi boli nápomocné pri rozhodovaní, preto pridám aj ja jednu. Výber padol nakoniec na tento konkrétny výrobok. Taká zlatá stredná cesta, ak nie ste vrcholový športovec a nechcete preveslovať Baltik jedným razom. Ja som si stroj zostavila sama, takže baby, na toto chlapa naozaj nepotrebujete. Pri prvých jazdách si treba dobre ozrejmiť techniku veslovania /viď videá/. Pri mojej výške 168cm mi rozsah pohybu plne vyhovoval. Jediná malá výtka za mňa: tým že som pravidelne hýbajúci sa človek a šport sa nesnažím iba pozerať v telke, stupeň záťaže som už pri prvom veslovaní posúvala od 1..skončila som pri záťaži č.7. Je ich tam 8. Takže ten posledný mám v zálohe. Zišiel by sa ešte jeden stupienok.. dva, ale to by som už asi urvala pás aj s magnetom. Dala som hodinu a celkom fajn som si zaveslovala. Boli aj obavy či nebude hlučný. Nie je! takže do paneláku ok, pokiaľ si nevypeckujete muziku pri ktorej budete makať :-) Pri priestorových obmedzeniach nie je problém ho po cvičení rýchlo zložiť, zaberie tak minim. miesto. Konečné moje resumé: spokojnosť!! ak chcete niečo urobiť pre svoje zdravie, hýbať sa, či je zima, leto...máte to doma! Za mňa ideálna voľba.

TRINFIT Remo R700i Air

TRINFIT Remo R700i Air

Overený zákazník Fitham.sk tonok

Pridané: 26. októbra 2022

Zakúpený v Fitham.sk

• Nemám s tým veľa skúseností, ale zdá sa že funguje dobre, v porovnaní s lacnejším produktom od inej značky výborne. Ešte uvidíme či sa podarí pripojiť mobilnú aplikáciu. Zatiaš bez úspechu. Pre nás to však nie je dôležité. Rozsah aj možnosti voľby záťaže úplne postačujú. Zvážim obstaranie aj hrudného pásu.

Pripojenie káblov ku konektorom ja málo pevné. Pripadá mi to ako urobené na kolene. Pri tejto cene očakávam lepšie spracovanie. Otázka ako dlho vydrží, keď sa bude pravidlene sklápať a rozkladať pojazd. Ostatné zdá sa je urobené kvalitne a pevne. V vyzerá to dobre aj na pohľad.
Až na tie konektory chválim.

Overený zákazník inSPORTline.sk Overený zákazník

Pridané: 19. októbra 2022

Zakúpený v inSPORTline.sk

Produkt som si vybrala pre jeho funkčnosť, jednoduchosť a spratnosť pre domáce použitie. Pokiaľ niekto nemá vysoké nároky na zaznamenávanie všetkých možných veličín pri cvičení, je to veľmi dobrý produkt. Cvičí sa na ňom dobre, je tichý, neruší ostatných členov domácnosti.
Nemám výhrady, dostala som, čo som očakávala.
Pomer ceny a kvality je dobrý.

Overený zákazník Concept2 Overený zákazník

Pridané: 28. septembra 2022

Zakúpený v Concept2

• spickovy stroj, nie je co vytknut
Hop-Sport HS-065AR Talon

Hop-Sport HS-065AR Talon

Overený zákazník Hop-sport Jaroslav

Pridané: 15. septembra 2022

Zakúpený v Hop-sport

• Slabší odpor aj pri najsilnejšej zaťaží

Celkovo postačujúci pre domáce užitie

Reakcia značky Hop-Sport

srdečne Vás pozývame na ďalší nákup!
S priateľským pozdravom,
Tím obchodu Hop-Sport.

Overený zákazník Electronic Star Oleander

Pridané: 6. septembra 2022

Za 225 eur vynikajúci

Overený zákazník Electronic Star Marta

Pridané: 6. septembra 2022

Zakúpený v Electronic Star

Má možnosť pridávať množstvo záťaže, zatiaľ funguje tip top, jeden z najlepších v strednej triede, nehovoriac, že stál o polovicu menej ako u iného predajcu a motáž som zvládla sama, praktický návod

Overený zákazník Concept2 Jaro

Pridané: 27. augusta 2022

Zakúpený v Concept2

Super výrobok, kvalitu je vidieť, poctivé materiály, čistá profesionálna robota. Predajca zabezpečí náhradné diely aj po rokoch používania, čo je zaujímavý benefit.
Celá rodina si tento veslársky trenažér užívame. Na internete všade vyčnieva svojou kvalitou nad ostatné podobné výrobky, a ja to aj za ten krátky čas od kúpy, môžem len a len potvrdiť.
A pre koho je tento trenažér vhodný? Pre všetkých, mladších aj starších, ktorí si chcú život užívať naplno.

Overený zákazník Concept2 Martin

Pridané: 9. augusta 2022

• Profi stroj
  • Kvalita

Profesionálny stroj ktorý nemá konkurenciu

Overený zákazník inSPORTline.sk Pavla

Pridané: 25. júla 2022

• Tichý chod
  • Skladnosť
  • Variabilita cvičenia

Vybrala som si tento prístroj, lebo je možnosť mať ruky v rôznych polohách pri cvičení. Je to ako ozajstné veslovanie. A taktiež tichý chod sa mi páči, žiadne zvuky, nikoho neruším.
Tiež som bola príjemne prekvapená z predprípravy montáže, skladanie bola hračka. Ďakujem zodpovedným pracovníkom.
S výrobkom som zatiaľ veľmi spokojná. Môžem odporučiť.

Overený zákazník Electronic Star Overený zákazník

Pridané: 24. júla 2022

• plynulý chod
  • nízka hlučnosť ako písali
  • ľahká manipulácia pri premiestňovaní

Zatiaľ všetko v poriadku uvidíme po dlhšej dobe, ale určite neplánujem s ním začať športovú kariéru :))
Pre osobnú potrebu je fajn

Overený zákazník inSPORTline.sk Martina

Pridané: 20. júna 2022

Zakúpený v inSPORTline.sk

Jednoduchá obsluha,viac variácii pohybu,je naozaj super

Overený zákazník Concept2 Miloslav

Pridané: 1. júna 2022

Zakúpený v Concept2

• Dokonalosť v jednoduchosti.
  • Vedia to tí americkí chlapci!
  • Podľa mňa je to bezkonkurenčný stroj. Som rád, že som vsadil na profesionálov.
  • Cena stroja zodpovedá jeho technickým parametrom, ale hlavne kvalite.

100 %-tné zariadenie bez kompromisov.
Jednoduché a tiché používanie a veľmi jednoducho rozložiteľné (bez potreby náradia) pre odloženie po cvičení. Odložený stroj nezaberá veľa miesta. Super mašina!!!

Master V-100

Master V-100

Overený zákazník FGYM.SK Mimi

Pridané: 7. mája 2022

Zakúpený v FGYM.SK

• Tichý,skladný...a veľmi prepotrebný...
inSPORTline Yakapa

inSPORTline Yakapa

Overený zákazník inSPORTline.sk Vladimir

Pridané: 4. mája 2022

Zakúpený v inSPORTline.sk

• Mechanizmus kakaového pádlovania.
  • Možnosť rôznych nástavcov na precvičovanie rôznych partií.
  • Naozaj robustná konštrukcia, žiadne cintľavé želiezka, ale seriózne kusy železa. Je to cítiť aj na váhe zariadenia.
  • Jednoduchá montáž, stačilo spojiť len pár veľkých dielov
  • Fotky kajakárskeho pádla v popise produktu neodpovedajú realite (u verzie, ktorú som dostal). Moje "pádlo" nemá ovládacie prvky na sebe a ani tie žlté listy na konci. Je to len tyč s okami na upevnenie karabín z trenažéru.
  • Pre slabšiu osobu je aj najnižšia záťaž pri kajakovom pádlovaní príliš veľká.
  • Biedny návod, neaktuálny, neprehľadné, malé ilustrácie, ľahšie sa to skladalo bez návodu. Najkomplikovanejšie bolo asi zasunúť káble z display-a do vnútra trenažéra bez poškodenia/ohnutia.

Pre mňa bol hlavný „selling point“ možnosť kajakového pádlovania - "príprava na vodu". Zvolený mechanizmus umožňuje používať správnu techniku, až na úchop, ten musí byť pevnejší na trenažéri. Pred kúpou som mal obavu, či to kajakové pádlovanie nebude len marketingová vec, ktorá nebude mať nič s realitou, našťastie nie je, je to naozaj použiteľné.

FLOW FITNESS Yarra

FLOW FITNESS Yarra

Overený zákazník Fitham.sk Overený zákazník

Pridané: 28. apríla 2022

Zakúpený v Fitham.sk

• Vzduchové veslo od európskeho výrobcu.
  • Robustný, vydrží naozaj veľa.

Dobré cestovanie, mal som lacnejšie veslo a to sa nedá porovnať. Meranie srdcovej frekvencie cez hrudný pás, používam ho len príležitostne. Po zložení nezaberá veľa miesta.

Hop-Sport HS-030R Boost

Hop-Sport HS-030R Boost

Overený zákazník Hop-sport Overený zákazník

Pridané: 22. apríla 2022

Zakúpený v Hop-sport

• Všetko ok.

Reakcia značky Hop-Sport

teší nás takáto úspešná spolupráca
S priateľským pozdravom,

Christopeit Cambridge II

Overený zákazník Duvlan.sk Overený zákazník

Pridané: 8. apríla 2022

Zakúpený v Duvlan.sk

• Mala zataž pre male deti
  • neodporučam
  • čínsky šmejd
  • Pri veslovani neni žiaden odpor neda sa nastaviť.
  • zlý
  • oklamany zakazník