Najnovšie recenzie zo sekcie Veslovacie trenažéry

Overený zákazník inSPORTline.sk Diana

Pridané: 5. januára 2024

Zakúpený v inSPORTline.sk

Jednoduchá montáž, tichý chod, veľké množstvo programov, veľká spokojnosť.

Overený zákazník Hop-sport Overený zákazník

Pridané: 7. decembra 2023

(naposledy upravené 7. decembra 2023)

Reakcia obchodu Hop-sport

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s tovarom od nás!
tím Hop-Sport

Hop-Sport HS-095R Spike

Overený zákazník Hop-sport V.T.

Pridané: 25. novembra 2023

• stabilný
  • super kvalita za tú cenu
  • tichý
  • elektromagnetický odporový systém
  • vysoká nosnosť
  • 16kg záťažové koleso už v polovici to dá zabrať
  • dá sa zložiť
  • možnosť prepojiť s hrudným pásom
  • je trochu väčší a ťažší, ale s tým treba rátať pri takých parametroch a kvalite, čiže nevýhoda reálne žiadna

Reakcia značky Hop-Sport

pekne Vám ďakujeme za pozitívne hodnotenie!
Tím obchodu Hop-Sport.

• tichý chod

Overený zákazník inSPORTline.sk Teresa

Pridané: 15. novembra 2023

• Tichý a plynulý chod

Treba napojiť do zástrčky, aby fungoval display.

Capital Sports Stream M1

Capital Sports Stream M1

Overený zákazník Electronic Star Beata

Pridané: 13. novembra 2023

Zakúpený v Electronic Star

Skusenosti este nemam lebo je to darcek na vianoce pre manzela

Hop-Sport HS-100AR Roam

Hop-Sport HS-100AR Roam

Overený zákazník Hop-sport Marek

Pridané: 13. novembra 2023

(naposledy upravené 13. novembra 2023)

Zakúpený v Hop-sport

Produkt je super. Som spokojný. Akurát posuvná sedacia časť mohla byť trochu lepšie vymyslená. Sedí sa na nej dobre ale posúvanie, chod nie je 100%.

Reakcia značky Hop-Sport

veľmi nás teší Vaša spokojnosť s tovarom od nás!
tím Hop-Sport

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 6. novembra 2023

• Robustná,pevná konštrukcia, netreba podložku proti šmýkaniu,kvalitný počítač, elektronické ovládanie záťaže, vhodné aj pre silovo zdatnejších.
  • Celkove dobrý pomer ceny a kvality.
  • Po rozložení zaberie naozaj dosť miesta,kolieska zo začiatku vydávali trošku vrzgavé zvuky.

Po zlej skúsenosti s náhradnými dielmi istej značky,som sa rozhodol pre tento výrobok českej značky,kvôli lepšej aj cenovej dostupnosti,dúfam že sa nesklamem.
Trenažér zatiaľ mám cca 3 týždne,javí sa mi ako naozaj cenovo dostupný,kvalitný stroj,predajňa po počiatočných problémoch postupovala naozaj seriozne na vyriešenie problému.

Overený zákazník inSPORTline.sk Zuzi

Pridané: 3. novembra 2023

Zakúpený v inSPORTline.sk

Výborný veslovaci trenažér. My sme ho kupovali po dlhom googleni a zdal sa nám najlepsi pomer cena výkon. Vďaka tomu, že ho mám doma sa prinutim každý deň 10 minút cvičiť. Jedine co by som vytkla je tvrdšie slapaje na päty. Je treba mať topánky lebo len v ponožkách tlači. Ale je to taka drobnostka ...

Overený zákazník inSPORTline.sk Karol

Pridané: 26. októbra 2023

Zakúpený v inSPORTline.sk

• Veslovací trenažér som kupoval na udržanie kondičky v domácich podmienkach. Nechcel som veľmi drahý, ktorý by som nikdy nevyužil, skôr strednú nižšiu triedu, ku ktorému však budem môcť v budúcnosti pripojiť merač tepu. Na webstránke sú dobre vysvetlené, ako treba vybrať správny trenažér.
  • Stroj bol seriózne zabalený v hrubom kartóne aj s polystyrénom. Síce obal bol trochu "ošúchaný", ale držal sa dobre. Zrejme kým dôjde z Číny v kontajneri, musí niečo vydržať (made in PCR).
  • V obale boli 3 návody na montáž: EN/CZ/SK, ktoré obsahujú aj inštrukcie k používaniu stroja, aj základné tréningové postupy. Tieto postupy sú však oveľa lepšie vysvetlené a názorne ukázané v inštruktážnom videu na stránke inSPORTlinu (na youtube v češtine)
  • Boli pribalené všetky potrebné náradia na montáž.
  • Montáž bola pomerne jednoduchá, všetko pasovalo, ako malo, nič nechýbalo z balenia.
  • Zariadenie ešte nepoužívam dlho, zatiaľ všetko funguje, ako má.
  • Zo slovenského návodu chýba časť o funkciách digitálneho displeja. V českej aj v anglickej je.
  • Display je tmavý, pri slabom svetle trochu ťažšie čitateľný
  • Sedadlo má nylonové kolieska, ktoré sa časom môžu ošúchať, ale to asi len pri väčšej námahe.

Overený zákazník inSPORTline.sk Jany

Pridané: 14. augusta 2023

Zakúpený v inSPORTline.sk

Sikovny stroj na rekreacne cvicenie

Concept2 RowErg - vyšší

Pridané: 7. augusta 2023

• Skladný
  • Tichý
  • Veľa funkcií
  • Dostatočný pre začiatočníkov a mierne pokročilých
  • Elektrické nastavovanie záťaže
  • HRC program s hrudným pásom
  • Ľahké zloženie
  • Precvičenie celého tela rýchlo a efektívne
  • Niekedy pri vyššej frekvencii ťahania nezaznamenáva pulz, takže HRC program nastavuje záťaž mylne
  • Kalórie počíta mylne
  • Upevnenie nôh by sa dalo vyriešiť lepšie

Tento veslovací trenážer som si vybral hlavne kvôli HRC programu, ktorý nastavuje záťaž dynamicky podľa srdcového tepu. Montáž bola jednoduchá a rýchla, skladnosť je super, nezaberá veľa miesta a dá sa uložiť na výšku, čo je super, takže sa vôjde aj do menšieho bytu. Hlučnosť je minimálna, dá sa používať aj pri niekom, kto napríklad pozerá TV, takže nájde si miesto aj v obývačke. K trenážeru som si rovno zakúpil aj podložku, ktorá ešte viacej tlmí zvuky od trenážera, takže je úplne tichý. Ja mám výšku 188cm a je mi akurát, takže hodí sa aj pre vyšších ľudí. Produkt odporúčam.

Master V-100

Master V-100

Overený zákazník FGYM.SK nickmick

Pridané: 25. júla 2023

(naposledy upravené 25. júla 2023)

Zakúpený v FGYM.SK

• Kvalitne vyhotovenie
Hop-Sport HS-060R Cross

Hop-Sport HS-060R Cross

Overený zákazník Hop-sport Mekeké2

Pridané: 13. júla 2023

Zakúpený v Hop-sport

• Veslá sa dajú poskladať takže to nemáte v byte cez celú miestnosť.
  • Mám malú nohu a ten suchý zips lepí len po určité cm takže si obuv prelepujem preložením toho zipsu ako keby na 2x.

Veslá som si chcela kúpiť už dávnejšie, ale stále som váhala. Ako začiatočníčka som nechcela do zariadenia investovať majland, pretože som nevedela či ma to vôbec bude baviť. Našťastie sa mi to veľmi zapáčilo a myslím si, že sa chcem v tomto športe ďalej zdokonalovať. Rada trávim svoj čas cvičením a zároveň môžem pozerať správy v TV, alebo počúvať dobrú hudbu. Páči sa mi, že musíte pri cvičení zapájať celé telo a je to teda - aspoň pre mňa vysoko návykové zariadenie. Som zatiaľ len v začiatkoch a snažím sa naučiť správne základy veslovania. Trenažér má 8 stupňov nastavenia odporu. Za seba musím povedať, že 1x na veslách som nastavila číslo 6 pretože sa mi to zdalo málo ( to som však nemala páru ako sa na tom má správne veslovať a zaberať celým telom ) Dnes ako úplný zelenáč mám veslá nastavené na čísle 4 a teda 15 -20 minút zacvičiť podstivo je pre mňa občas parádna makačka. Obdivujem ľudí ,čo to majú niekde za číslo 8 a venujú sa tomu profi. Rozhodne odporúčam ľudom ako som ja .Na naučenie základov parádna vec - dokonca ani pokročilý sa myslím si nebudú nudiť ( možno u mužov pozor ich výška a sila by mohla byť iná takže tam by mohol byť problém treba sa pomerať a čeknúť aj váhu ) Ak máte zamestnanie sedavého charakteru tak toto by malo byť vaše zdravotné zariadenie a pri troche nadšenia aj vaše nové hobby.

Reakcia obchodu Hop-sport

srdečne Vás pozývame na ďalší nákup!
Tím obchodu Hop-Sport.

Pridané: 10. mája 2023

Zakúpený v Fitham.sk

• Tichý
  • plno funkcii
  • možnosť stiahnuť app kde sú realistické videa na veslovanie
  • hrudný pás má menšie odchýlky, ale nič hrozné

Pozerala som dlhšiu dobu na stránke na veslovací stroj TRINFIT Remo R600i, ale nebola som pevne rozhodnutá, či je pre mňa vhodná taká investícia, keďže som nevedela či mi cvičenie na tom pôjde alebo nie keďže mám na nožnú protézu. Po príchode na predajňu sa ma hneď ujal mladý pán, ktorý mi všetko vysvetlil a ukázal. Dovolil mi aj vyskúšať si stroj a poradil mi ako na ňom cvičiť, ako všetko nastaviť atď. Bol veľmi milí a tak sa chcem touto formou aj poďakovať :)
Stroj mám doma, prišiel od objednania za 4dni. Skladanie bolo jednoduché, je k nemu super návod tak to ide ako po másle. Hneď som začala na ňom cvičiť a zamilovala som si to.
Hrudný pás má nejaké tie odchýlky, ale ak máte na smart hodinkách funkciu veslovacieho trenažéra tak to postačí. Čo sa týka aplikácie do tabletu či telefónu, tak je úplne super. Videá s realnym veslovaním v prírode a pohybom podľa toho ako ja "veslujem" je ozaj super. Či na relax alebo "preteky".
Podložku premium som dostala ako darček k nákupu a môžem povedať, že je ozaj výborná. Odhluční trošku, je príjemná aj na dotyk a stroj sa na nej vôbec nekĺže.
Takže záver?
Na 100% odporúčam pre všetkých. Či začiatočníkov alebo profesionálov. :)

Capital Sports Helios

Capital Sports Helios

Overený zákazník Electronic Star Jano

Pridané: 26. apríla 2023

Zakúpený v Electronic Star

Veslovací trenažér mi prišiel v poriadku bez poškodenia. Je to kvalitny produkt a som s nim nadmieru spokojny. Cvičí na ňom celá rodina.

Life Fitness Row GX

Life Fitness Row GX

Overený zákazník FIT PLUS Overený zákazník

Pridané: 22. apríla 2023

Zakúpený v FIT PLUS

• Kvalita
  • Zvuk veslovania ako na vode
  • Prirodzeny pocit pri cviceni
  • Skladnost
Concept2 RowErg – nižší

Concept2 RowErg – nižší

Overený zákazník Concept2 Denis

Pridané: 21. apríla 2023

Zakúpený v Concept2

• Sice neviem porovnat s inymi strojmi ale co sa tyka prevedenia Conceptu 2 a uz na pohlad stroj posobi velmi kvalitne, pocas veslovania absolutne nic nevrzga, vsetko jazdi plynule a hladko (posed, retaz..)
  • Jednym z hlavnych kriterií bola aj moznost pripojit sa cez Bluetooth na rozne aplikacie, co funguje bezproblemovo (EXR rowing)
  • Idealne na domace cvicenie, zapaja sa cele telo
  • stroj sa da pekne zlozit a umiestnit do kuta, ma aj kolieska
  • s aplikaciami to bavi celu rodinu
  • nemam

Dlho som zvazoval aky veslovaci trenazer kupit, zo zaciatku mi prislo dat za to vyse 1000 € ako vela penazi, ale uz po par tyzdnoch nelutujem ani korunu, stroj je velmi kvalitny a nie zbytocne sa o nom pise ako o svetovej jednotke. Je tam zaruka na ram 10 rokov co uz same o sebe hovori o kvalite. Ceresnickou na torte ne pripojenie cez BT k roznym aplikaciam, cim domace veslovanie ziskava uplne iny rozmer. Mozem len odporucit

Zobrazujem 21 - 40 zo 352 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...18