inSPORTline Rivu

LCD displej
Počet stupňov záťaže
Sklopné

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Výborný veslovaci trenažér. My sme ho kupovali po dlhom googleni a zdal sa nám najlepsi pomer cena výkon. Vďaka tomu, že ho mám doma sa prinutim každý deň 10 minút cvičiť. Jedine co by som vytkla je tvrdšie slapaje na päty. Je treba mať topánky lebo len v ponožkách tlači. Ale je to taka drobnostka ...

• , zakúpené v Online sport

výborný kvalitný veslovací trenažér

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Funkčnosť, stabilita a praktický.

Regulácia záťaže
elektronické
LCD displej
Počet stupňov záťaže
Sklopné

Ak hľadáš veslo, ktoré vydrží poriadny nápor, si na správnom mieste! Model inSPORTline Rivu sa pýši robustnou konštrukciou, ktorá znesie zaťaženie až 150 kg aj nepretržitú prevádzku v profesionálnej posilňovni. Vďaka dlhému pojazdu si na stroji pohodlne zatrénuje každý do 2 m výšky a efektívne tak zapracuje na oboch poloviciach tela zároveň. Veľkou výhodou je tiež skladací rám, ktorý príde vhod, obzvlášť ak nemáš doma miesta na zvyš.

Pri tréningu na trenažéri inSPORTline Rivu máš možnosť preveslovať sa až 16 úrovňami záťaže. Ak túžiš po väčšej výzve, môžeš sa s chuťou vrhnúť na 12 prednastavených programov s rôznymi záťažovými profilmi. Ďalej je tu obľúbený HRC program, ktorý automaticky upravuje záťaž tak, aby používateľ dosiahol cieľovú tepovku. Určite si tiež budeš pochvaľovať virtuálne preteky s computerom, ktorý sa graficky premietne priamo na displeji.

Skladací mechanizmus

Skladací mechanizmus je u veslovacích trenažérov vždy výhodou. Ich konštrukcia je trochu rozložitá, a nie vždy ju možno efektívne umiestniť do priestoru tak, aby neprekážala. Po zložení sa dĺžka stroja skráti na polovicu. Vďaka transportným kolieskam ho potom jednoducho presuniete, kam potrebujete.

Profesionálna programová výbava

Široký výber programov ručí za rozmanitý tréning. Pokiaľ si nevyberieš z jedného z prednastavených programov, máš možnosť popustiť uzdu fantázii a vytvoriť si programy presne podľa svojich predstáv - a to hneď 4! Vďaka priloženému hrudnému pásu môžeš pracovať aj s obľúbeným HRC programom alebo si po tréningu zmerať mieru zotavenia (funkcia Recovery).

Kľúčové vlastnosti: profesionálny veslársky trenažér prehľadný podsvietený displej intuitívne jednoduché ovládanie bohatá programová vybavenosť sklopiteľná konštrukcia pre úsporu miesta vstavaný ventilátor

• prevodový pomer 1:4,6
  • HRC program: stroj zvyšuje alebo znižuje záťaž tak, aby bol používateľ neustále v optimálnej zóne tepovej frekvencie
  • počítač zobrazuje: čas, zábery, zábery za minútu, záťaž, čas na 500m, srdcový tep, vzdialenosť, kalórie, výkon

Technický popis: hmotnosť záťažového kolesa 3 kg prevodový pomer 1:4,57 ovládanie záťaže elektronické, maximálna záťaž je závislá na rýchlosti ťahu počet stupňov záťaže 16 dĺžka pojazdu 99 cm brzdný systém magnetický celkový počet programov 18 prednastavené programy 12 používateľské programy 4

HRC program áno manuálny program áno snímače tepovej frekvencie nie transportné kolieska áno systém vyrovnanie nerovností áno prijímač hrudného pásu áno hrudný pás súčasťou balenia áno audio vstup nie sklápacie konštrukcia áno celkové rozmery stroja d245 cm x š57 cm x v112 cm rozmery v sklopenom stave d127 cm x š57 cm x v193 cm rozmery balenia d158 x š68 x v23 cm maximálna výška cvičenca 200 cm maximálna nosnosť 150 kg hmotnosť 40 kg zdroj napájania 220V, 230V kategórie

SB (podľa EN957) použitie komerčné, domáce

• Robustná,pevná konštrukcia, netreba podložku proti šmýkaniu,kvalitný počítač, elektronické ovládanie záťaže, vhodné aj pre silovo zdatnejších.
    • Celkove dobrý pomer ceny a kvality.
    • Po rozložení zaberie naozaj dosť miesta,kolieska zo začiatku vydávali trošku vrzgavé zvuky.

Po zlej skúsenosti s náhradnými dielmi istej značky,som sa rozhodol pre tento výrobok českej značky,kvôli lepšej aj cenovej dostupnosti,dúfam že sa nesklamem.
    Trenažér zatiaľ mám cca 3 týždne,javí sa mi ako naozaj cenovo dostupný,kvalitný stroj,predajňa po počiatočných problémoch postupovala naozaj seriozne na vyriešenie problému.

• , zakúpené v Online sport

výborný kvalitný veslovací trenažér

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Funkčnosť, stabilita a praktický.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • vypadá bytelně odzkoušeno 135kg/195 cm
    • zatím mám krátkou dobu

• maximálna spokojnosť...
      • nenašiel som žiadne nedostatky...

som velmi spokojný s týmto produktom,podla môjho názoru je to taká zlatá stredná cesta trenažeru na domáce použitie,pre toho kto to myslí vážne s tým to druhom športu,pretože je stavaný do posilovní,takže je konštrukčne masívny,stavaný na dlhodobú a častú zátaž v posilovniach,takže doma vydrží bez problemov a je cenovo dostupný...lacnejší ako mnohé komerčné produkty tohto druhu.Ja ho používam bez hrudného pásu,a tepovej frekvencie,nastavujem len program obtiažnosti a čo je dôležite držím sa dýchania,to je najspolahlivejšie a naj efektívnejšie meranie zátaže a vytrvalosti,dýchanie napovie každému športovcovi ako má nastaviť zátaž,frekvenciu padlovania a dľžku športovania na tom to produkte....