inSPORTline Ocean

Produkt roku 2018 - Top v kategórii
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z eFitness.sk

Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 3 974 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarčekPredĺžená zárukaZdarma94 % • 811 recenziíĎalšie informácie

Regulácia záťaže
elektronické
LCD displej
Počet stupňov záťaže

opierka na nohy ... len s teniskami
    computer ... vôbec netuším načo tam je , nie je k nemu návod
    zle podsvietený displej - zle čitateľný

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• Veslovací trenažér som kupoval na udržanie kondičky v domácich podmienkach. Nechcel som veľmi drahý, ktorý by som nikdy nevyužil, skôr strednú nižšiu triedu, ku ktorému však budem môcť v budúcnosti pripojiť merač tepu. Na webstránke sú dobre vysvetlené, ako treba vybrať správny trenažér.
    • Stroj bol seriózne zabalený v hrubom kartóne aj s polystyrénom. Síce obal bol trochu "ošúchaný", ale držal sa dobre. Zrejme kým dôjde z Číny v kontajneri, musí niečo vydržať (made in PCR).
    • V obale boli 3 návody na montáž: EN/CZ/SK, ktoré obsahujú aj inštrukcie k používaniu stroja, aj základné tréningové postupy. Tieto postupy sú však oveľa lepšie vysvetlené a názorne ukázané v inštruktážnom videu na stránke inSPORTlinu (na youtube v češtine)
    • Boli pribalené všetky potrebné náradia na montáž.
    • Montáž bola pomerne jednoduchá, všetko pasovalo, ako malo, nič nechýbalo z balenia.
    • Zariadenie ešte nepoužívam dlho, zatiaľ všetko funguje, ako má.
    • Zo slovenského návodu chýba časť o funkciách digitálneho displeja. V českej aj v anglickej je.
    • Display je tmavý, pri slabom svetle trochu ťažšie čitateľný
    • Sedadlo má nylonové kolieska, ktoré sa časom môžu ošúchať, ale to asi len pri väčšej námahe.

Sikovny stroj na rekreacne cvicenie

Ocenenie

Produkt roku 2018 - Top v kategórii
Produkt roku 2017 - Top v kategórii
Produkt roku 2015 - Top v kategórii

Veslársky trenažér inSPORTline Ocean je kompaktný veslovací trenažér pre intenzívny domáci tréning. Magnetický veslársky trenažér inSPORTline Ocean s manuálnym ovládaním záťaže, masívnou oceľovou konštrukciou s pieskovou povrchovou úpravou je možné zložiť do vertikálnej polohy pre rýchlu úsporu miesta. Pedále s nastaviteľnými bezpečnostnými remienkami zabráni vyšlapnutiu zo stroja pri cvičení a tým zaistí ten najlepší tréning. Veslársky trenažér inSPORTline Ocean je určený pre domáce použitie.

Technický popis:

• veslársky trenažér má alumíniový pojazd o dĺžke 85 cm
  • 8 stupňov záťaže
  • 6 kg záťažový zotrvačník veslárskeho trenažéru
  • veslársky trenažér má pohodlné PU sedadlo
  • počítač: scan, čas, aktuálne počítadlo záberov, kalórie, celkové počítadlo záberov
  • kategória HC (podľa normy EN957) určené pre domáce použitie
  • rozmery: dĺžka 175 cm x šírka 51 cm x výška 75 cm
  • rozmery pre skladovanie: dĺžka 85 cm x šírka 51 cm x výška 118 cm
  • hmotnosť: 25 kg
  • maximálna výška používateľa: 195 cm
  • nosnosť: 120 kg

Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaDoplnkové službyZdarma97 % • 16 172 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

opierka na nohy ... len s teniskami
    computer ... vôbec netuším načo tam je , nie je k nemu návod
    zle podsvietený displej - zle čitateľný

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• Boli pribalené všetky potrebné náradia na montáž.
    • Zariadenie ešte nepoužívam dlho, zatiaľ všetko funguje, ako má.
    • Display je tmavý, pri slabom svetle trochu ťažšie čitateľný

Sikovny stroj na rekreacne cvicenie

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Veslovací trenažér je vhodný na domáce používanie, je skladný, tichý a praktický.

• , zakúpené v eFitness.sk

• Ideálny na domáce používanie
    • Zatiaľ som nezistila
  • , zakúpené v inSPORTline.sk

Jednoduché zariadenie , na domáce použitie dostačujúce.

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• Je ho možné rýchlo poskladať.
    • Dá sa sklopiť, takže nezaberie veľa miesta.
    • Dá sa na ňom cvičiť aj pri TV a nikoho tým neruším (tichý chod).
    • Myslela som, že 8 stupňov záťaže bude málo. Zdalo sa mi to málo naročné. Ale zistila som,že mne to úplne vyhovuje, dokonca som musela cca po 10 min.cvičenia znížiť zaťaž na stupeň 5.
    • Nosnosť produktu.
  • , zakúpené v inSPORTline.sk

Dlho som uvažovala o zakúpení veslovacieho trenažéra. Lustrovala som recenzie, ktoré mi boli nápomocné pri rozhodovaní, preto pridám aj ja jednu. Výber padol nakoniec na tento konkrétny výrobok. Taká zlatá stredná cesta, ak nie ste vrcholový športovec a nechcete preveslovať Baltik jedným razom. Ja som si stroj zostavila sama, takže baby, na toto chlapa naozaj nepotrebujete. Pri prvých jazdách si treba dobre ozrejmiť techniku veslovania /viď videá/. Pri mojej výške 168cm mi rozsah pohybu plne vyhovoval. Jediná malá výtka za mňa: tým že som pravidelne hýbajúci sa človek a šport sa nesnažím iba pozerať v telke, stupeň záťaže som už pri prvom veslovaní posúvala od 1..skončila som pri záťaži č.7. Je ich tam 8. Takže ten posledný mám v zálohe. Zišiel by sa ešte jeden stupienok.. dva, ale to by som už asi urvala pás aj s magnetom. Dala som hodinu a celkom fajn som si zaveslovala. Boli aj obavy či nebude hlučný. Nie je! takže do paneláku ok, pokiaľ si nevypeckujete muziku pri ktorej budete makať :-) Pri priestorových obmedzeniach nie je problém ho po cvičení rýchlo zložiť, zaberie tak minim. miesto. Konečné moje resumé: spokojnosť!! ak chcete niečo urobiť pre svoje zdravie, hýbať sa, či je zima, leto...máte to doma! Za mňa ideálna voľba.

• jednoduche a ucelne