Capital Sports Rowlympic

Capital Sports Rowlympic

Doprava zdarma, Do týždňa
Doporučená ponuka Electronic Star

Do týždňa • 1 variantZdarma96 % • 11 510 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček11,9 €93 % • 20 386 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček11,8 €88 % • 4 198 recenziíĎalšie informácie

LCD displej
Regulácia záťaže
elektronické

• , zakúpené v Electronic Star

• nezabera menej miesta ako ktorykolvek iny domaci trenazer, da sa postavit za skrinu
    • je tichy, zblnka v nom voda, to je prijemne, som spokojna a cvicennie na nom ma bavi
    • som rada, ze som sa rozhodla pre tento trenazer
    • neda sa nastavovat zataz, da sa to do velmi malej miery ovplyvnit mnozstvom vody v nadrzi, alebo rychlostou veslovania, ale na domace pouzitie pre bezneho cloveka to podla mna uplne staci
  • , zakúpené v Electronic Star

• Super produkt (hlavne za danu cenu -v akcii pod 600€).
    • Pevny, stabilny veslovaci trenazer.
    • Trenazer umoznuje uplny pohyb cviku (co je vynimkou pri lacnejsich veslovacich trenazeroch, u ktorych nie je mozne veslo predsadit dostatocne daleko pred ukotvene chodidla vo faze so skrcenymi nohami, predklonenym trupom a natiahnutymi rukami).
    • Vodny odpor a zvuk virenia vody pri veslovani. Odpor je dostatocny a kedze sa jedna o vodny odpor, zvysuje sa intenzitou zaberu cviku, presne ako v realnych podmienkach.
    • Mechanizmus samotneho trenazera je pomerne jednoduchy a mam pocit, ze bude mozne vymenit cokolvek v buducnosti po opotrebovani (a podla mna to nemusia byt ani originalne nahradne diely). Teda mozno okrem samotnej nadrze na vodu a rotujucich vesiel v nej.
    • Trenazer je vhodny aj pre vysoke postavy. Meriam 186 cm na vysku a stale je na pojazdovej kolajnici rezerva asi 15 cm i pri vystretych nohach (nemeral som, len som zbezne skontroloval, ako na tom som).
    • Pocitac trenazera je nepouzitelny, kedze nemeria presne (maximalne len cas :) ). Ale tak mne sa hlavne jedna o samotne cvicenie a nie o pocitac, a to plni trenazer na jednotku!
    • Uchytenie pojazdovej kolajnice sedadla k telu trenazera nie je uplne pevne. Pri samotnom cviceni to chybou vobec nie je (ked je stroj vo vodorovnej polohe na zemi), no pri prenasani a uskladneni trenazera vo zvislej polohe mi to prekaza. Je mozne to vylepsit vypodlozenim napriklad kusom hrubej gumovej trubky.
    • Este jeden drobny a riesitelny nedostatok je v opierke chodidiel: jej spodne lemovanie okolo paty je prilis tvrde. Riesenie je vsak tak jednoduche ako pouzivanie botasiek pri cviceni (alebo tenisiek s tvrdsou ochranou okolo paty), alebo tak "zlozite" ako omotanie starymi ponozkami a oblepenim lepiacou paskou ;)
    • A posledna drobnost je, ze by som privital vacsie prepravne kolieska.

So zakupenym veslovacim trenazerom som velmi spokojny!

Je pravda, ze pocitac je uplne zbytocny, kedze nemeria presne, ale mne sa jedna hlavne o trening, o cvicenie, takze pocitac nevyuzivam vobec. A na samotne cvicenie asi naozaj nic lepsie za takuto cenu nenajdete!

Je to samozrejme velky a tazky stroj, ale tak s tym musi kazdy ratat, ked ho kupuje uz podla popisu produktu.

Mna tento trenazer len prijemne prekvapil. Odtrenoval som na nom asi 6 hodin (mam ho tyzden) a stroj si uz "sadol" a zabehol sa. (Ak to bude mozne, pokusim sa napisat svoje dojmi aj po zopar mesiacoch pouzivania.)

Virenie vody je aspon pre mna osobne prijemny zvuk a posobi az meditacne pri treningu. Na moj vkus je mozno trochu hlucnejsie, nez som ocakaval z roznych recenzii typov veslovacich trenazerov, ale toto je ciste subjektivna zalezitost a pre niekoho su mozno prave vzduchove mechanizmi odporu prijemnejsim zvukom a hlukom, no ja prave tie nemam rad. Cize, berte tuto informaciu len velmi informacne.

K tej vode si uz len staci spustit video typu "rowing point of view" napriklad na YouTube a citite sa ako na jazere :)

LCD displej
Regulácia záťaže
elektronické

CAPITAL SPORTS Rowlympic vodný veslovací trenažér spája vysokokvalitný dizajn a spracovanie s neuveriteľne prirodzeným zážitkom z veslovania. Tak sa dnes trénuje kondícia a svaly! CAPITAL SPORTS Rowlympic veslovacia lavička Vám sľubuje jedinečný zážitok z domáceho tréningu.

Srdcom pravidelného workout tréningu šetrného ku kĺbom je veľká nádoba na vodu, ktorej ergonomicky tvarované veslo sprostredkuje nanajvýš prirodzený zážitok z tréningu - skoro akoby ste veslovali na jazere. Odpor pri tréningu je regulovaný vodou a vlastným vynaložením síl, podobne ako vo veslárskom člne. Čím vyššia je hladina vody, tým väčší je odpor, akoby ste veslá ponorili čo možno najhlbšie. Odpor narastá taktiež so silou ťahu. A pre všetkých tých, ktorým to ešte nestačí, zariadenie Rowlympic disponuje dodatočnými piatimi nastaviteľnými stupňami odporu - tak si zaručene nájdete svoj vlastný stupeň náročnosti. Ďalšími výhodami odporu vody sú nízka hlučnosť pri tréningu s prirodzeným zvukom veslovania, ako aj absolútne žiadne opotrebovanie: voda sa nikdy neopotrebuje! Aby ste mali dohľad nad svojím tréningom, disponuje veslovací trenažér malým počítačom s LCD displejom, na ktorom si zakaždým môžete pozrieť Váš výkon, prejdenú vzdialenosť alebo spálené kalórie. 115 cm dlhé hliníkové posuvné koľajničky vodného veslovacieho trenažéra CAPITAL SPORTS Rowlympic sa dodatočne postarajú o príjemný a tichý tréning. O bezpečné udržanie sa na zariadení sa postará stúpadlo nastaviteľné v štyroch stupňoch. Po tréningu môžete veslovací trenažér jednoducho a priestorovo úsporne uskladniť. Jednoducho ho položte zvisle a nezaberie Vám viac miesta ako jedna stolička. Vďaka kolieskam ho môžete premiestniť podľa ľubovôle.

Zariadenie na tréning ako žiadne iné: CAPITAL SPORTS Rowlympic vodný veslovací trenažér s vysokokvalitným spracovaním v štýlovom dizajne prináša tichý, prirodzený tréning, ktorý je šetrný k Vašim kĺbom.

Návod stiahnete TU .

Najväčšie výhody:

• Prirodzený odpor vody: regulácia podľa úrovne naplnenia a vynaloženej sily
  • Všetko pod kontrolou: LCD displej na monitorovanie výkonu, vzdialenosti a kalórií
  • Kvalitné spracovanie: hladký chod, 115 cm hliníková klzná koľajnica pre príjemný a tichý tréning
  • Úspora priestoru: kompaktné uskladnenie v zvislej polohe
  • Dizajnový prvok: štýlové tréningové zariadenie do bytu

Detaily produktu: max. hmotnosť používateľa: 150 kg kompletne zostavený, nevyžaduje sa žiadna montáž kolieska na jednoduché premiestnenie pevné posuvné sedadlo z plastu výškovo nastaviteľné nožičky pre pevné postavenie aj na nerovnom povrchu prirodzený a tichý tréningový zvuk západky na nohy s nastaviteľným popruhom a 4-úrovňovou úpravou veľkosti jednoduché umiestnenie vďaka ťažisku vo vodnej nádrži nádrž na vodu z nerozbitného, priehľadného plastu jednoduché odvádzanie vody pomocou dodaného ručného čerpadla a hadice napájanie tréningového počítača: 2 x AAA batéria (nie sú súčasťou balenia)

Obsah zásielky: 1 x vodný veslársky trenažér 1 x vodné čerpadlo + hadica 1 x fľaštička s mazacou tekutinou nemecký návod na obsluhu (ďalšie jazyky: angličtina)

Rozmery:

• rozmery: cca 55 x 55 x 210 cm (Š x V x H)
  • rozmery (vzpriamene): cca 55 x 210 x 55 cm (Š x V x H)
  • hmotnosť (bez vody): cca 32 kg

Tréning na veslovacom trenažéri - posilňované partie a vplyv na zdravie:

• horná polovica tela: brucho, hrudník, ramená, chrbát, paže
  • dolná polovica tela: bedrá, stehná, lýtka

Cvičenie na veslovacom trenažéri zapája do tréningu všetky svalové partie, najmä nohy, chrbát, ruky, prsia a brucho. Je dôležité dbať na riadne prevádzanie cvikov, pravidelné veslovanie potom môže byť prospešné tiež pri uvoľňovaní bolesti v chrbte. Veslovanie ako jediný štýl tréningu posilňuje rovnomerne všetky svalové skupiny

• som rada, ze som sa rozhodla pre tento trenazer
  • , zakúpené v Electronic Star

• Super produkt (hlavne za danu cenu -v akcii pod 600€).
    • Pevny, stabilny veslovaci trenazer.
    • A posledna drobnost je, ze by som privital vacsie prepravne kolieska.

So zakupenym veslovacim trenazerom som velmi spokojny!